O mnie


Lana Hawkson

Hej,
Witam na moim blogu. Jak widać, bloguję tutaj o grze online: Star Stable.
Naprawdę jestem zwykłą nastolatką.Uwielbiam jazdę konną, mam także własne konie i jeden z moich ulubionych ma na imię: Bossa.
Oprócz tego pięknie szkicuję lub robię edity. Uwielbiam programowanie 3D, blogowanie i montowanie filmików, czyli wszystko co związane z komputerami. 

Jestem również gimnastyczką i kapitanem szkolnej grupy licealnej piłkarek. W mojej karierze strzeliłam 47 bramek i wygrałam  35 meczy, ta liczba ciągle rośnie. Mam wspaniałą drużynę :)

Przez 7 lat uprawiałam sport "karate" i obecnie mam 34 medali i 5 pucharów. W mojej kolekcji znajduje się 18 złotych, 9 srebrnych i 7 brązowych. Nadal chciałabym wrócić, niestety brakuje mi na to czasu...
Mam wiele pasji, ale uwielbiam również zumbę i chodzę na zajęcia, dzięki nim biorę udział w występach i maratonach. W szkole często prowadzę zajęcia.

Jestem dumną właścicielką najwspanialszego klubu Shadow Jokers, który swój początek mieści dokładnie 24.04.16 roku. Swoje konto założyłam 17.04.2015 roku i aktualnie mam ok.50 koni. Mieszkam na serwerze Honey Valley i mam 19 poziom. W sso najbardziej lubię spotkania klubowe, trenowanie i robienie zdjęć.

Nie posiadam żadnych innych kont i nie zmieniam serweru na inny niż miodek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witajcie, tutaj Lama! Tak, tak wiem, jestem wszędzie (iluminati) Kilka wiadomości dla Was.
-Jeżeli zobaczycie jakąś literówkę czy błąd dajcie znać!
-Każdy komentarz to bardzo miła oznaka, że jesteście! Dzięki nim dajecie mi siłę do dalszego pisania! Oczywiście pamiętajmy, że -Każdy ma prawo do własnego zdania c;