O mnie

Lana Hawkson
 Do założenia konta zainspirowała mnie reklama na You Tub'ie.W roku 2015, a dokładniej 19 kwietnia stworzyłam swoją postać. Strasznie spodobało mi się imię Lana, więc postanowiłam, że nie może to być żadne inne. Konia natomiast wybrałam siwego jabłkowitego i nazwałam Skychampion. Cząstka "Sky"pozostała z mojego pierwszego konta Nicole Pinkstone i Skyrebel. Tak mnie zauroczyła,że jakoś pozostała w mojej pamięci. Już na początku 4 poziomu zakupiłam Star Rider'a i tak oto właśnie rozpoczęła się moja przygoda w Star Stable.
 Przez dłuży okres czasu stacjonowałam na serverze Cookie Valley. Następnie wspólnie z bliską osobą przeniosłyśmy się na Honey Valley. Oprócz tych dwóch serverów nie byłam na żadnym innym.
 W grze zazwyczaj staram się wyglądać dopasowanie i ładnie. Lubię mieć porządek i pasować kolorystycznie. Każdy mój koń ma własny zestaw.
 Najgorzej idzie mi z trenowaniem. Nigdy nie starcza mi na to czasu, choćbym nie wiem jak się starała. Jednym z moich plusów jest to, że gdy zacznę coś robić, zawsze to dokańczam nie ważne po jakim czasie.
  
Blog
Przez dłuższy czas szukałam czegoś,co mnie zainteresuje. Czytałam wiele blogów, lecz nie miałam inspiracji. Chciałam stworzyć coś, dzięki czemu będę mogła dzielić się swoimi przeżyciami z innymi. Na początku miałam bloga na nieznanej już mi platformie, w późniejszym czasie odnalazłam bloggera, który po prostu był dla mnie dużo wygodniejszym serwisem. Bardzo długo pracowałam na jakikolwiek sukces. Wtedy liczył się dla mnie każdy komentarz i każde wyświetlenie. Nigdy bym się nie spodziewała by doczekać się tego, o dzięki Wam teraz mam. Ten blog bez Was, czytelnicy byłby niczym. nadal każdy komentarz popycha mnie do przodu, by nadal pisać dla Was. 
Jestem Wam wdzięczna za dosłownie wszystko, czasem na prawdę mi wstyd moich pierwszych postów, ale początki zawsze są trudne. To właśnie dzięki nim udało mi się dojść aż tutaj. Pamiętajcie, to wy tworzycie tego bloga.
  
Emilka
 Pora opuścić wirtualny świat i bliżej przyjrzeć się osobie siedzącej za monitorem. W realnym świecie mam długie włosy do pasa w odcieniu ciemnego blondu oraz szaroniebieskie oczy z ciemnobrązową "ramką". Mój styl bardzo przypomina ten SSO'wy. Jestem z pozoru bardzo niska i to jedyne czego w sobie nie lubię, bo mierzę 160 cm. Jestem również szczupłą osóbką z zamiłowaniem do wszelkiego rodzaju sportu,a w szczególności do piłki nożnej, jazdy konnej, gimnastyki i skoków przez płotki.Jestem bardzo wesoła, spontaniczna i rzadko coś planuję, ale mimo wszystko zawsze trzymam na swoim. Kocham również spacery i "wypady" ze znajomymi. W pewnym sensie mogę nazwać się perfekcjonistką, lubię gdy wszystko jest poukładane i tak jak chcę. Uwielbiam konie, koty i psy oraz chomiki. Poza tym darzę wielką sympatią Anime,Japonię i mangi oraz wszelkie słodycze. W wolnej chwili lubię malować czy też piec ciasta. Aktualnie moja pasją pozalekcyjną jest zumba i przyznam, że jest to świetne spędzanie czasu.


4 komentarze:

Bardzo mnie cieszy, iż chcecie podzielić się swoim zdaniem. Jeżeli znajdziecie jakiś mały błąd lub literówkę koniecznie dajcie znać.