27.1.18

O mnie

Mam na imię Emilia. Jestem nieco wyróżniającą się na tle rówieśników nastolatką.W wolnym czasie uwielbiam oglądać anime i zagłębiać się w Japońską czy też Koreańską kulturę, słuchać k-popu oraz szkicować stylem mangowym lub swoim własnym. Można mnie nazwać psychofanką zespołu BTS . Odkąd pamiętam jeździłam konno, w rodzinie była to niemalże tradycja. Od września (2017r.) mam również swoją klaczkę. Samouk w dziedzinie gimnastyki i tańca nowoczesnego. Jestem  na prawdę zmienną i niezdecydowaną osobą, lecz potrafię stawić na swoim. Z reguły, opinia osób, które mnie nie znają spływa całkowicie, więc wszelkie wysiłki takowych nie mają sensu. Nie cierpię nietolerancji oraz narzucania się innym.

 Moja pasja do blogowania tak na prawdę zaczęła się od pisania opowiadań. Swoje początki w grze miałam dokładnie 14 kwietnia 2014 roku. W internecie widziałam wiele ciekawych blogów, które stały się moją inspiracją, do założenia swojego. Po jakimś czasie, zaczęłam szukać platformy, na której będę mogła dzielić się swoimi przemyśleniami ze Star Stable. W ten sposób 9 sierpnia 2016 roku powstał mój kącik, na którym właśnie jesteście. Nie mając jeszcze doświadczenia pisałam dosłownie o każdej swojej małej przygodzie, czy to nowy poziom, wytrenowany koń, kupno, a nawet fryzura. Co raz więcej czasu spędzałam siedząc na komputerze i doskonaląc się w tym co robię. Tak też zrodziło się moje zainteresowanie informatyką.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mnie cieszy, iż chcecie podzielić się swoim zdaniem. Jeżeli znajdziecie jakiś mały błąd lub literówkę koniecznie dajcie znać.

Copyright © 2016 Wild Stable , Blogger