O mnie

Lana Hawkson
 Do założenia konta zainspirowała mnie reklama na You Tub'ie.W roku 2015, a dokładniej 19 kwietnia stworzyłam swoją postać. Strasznie spodobało mi się imię Lana, więc postanowiłam, że nie może to być żadne inne. Konia natomiast wybrałam siwego jabłkowitego i nazwałam Skychampion. Cząstka "Sky"pozostała z mojego pierwszego konta Nicole Pinkstone i Skyrebel. Tak mnie zauroczyła,że jakoś pozostała w mojej pamięci. Już na początku 4 poziomu zakupiłam Star Rider'a i tak oto właśnie rozpoczęła się moja przygoda w Star Stable.
Przez dłuży okres czasu stacjonowałam na serverze Cookie Valley. Następnie wspólnie z bliską osobą przeniosłyśmy się na Honey Valley. Oprócz tych dwóch serverów nie byłam na żadnym innym.
W grze zazwyczaj staram się wyglądać dopasowanie i ładnie. Lubię mieć porządek i pasować kolorystycznie. Każdy mój koń ma własny zestaw. 
Najgorzej idzie mi z trenowaniem. Nigdy nie starcza mi na to czasu, choćbym nie wiem jak się starała. Jednym z moich plusów jest to, że gdy zacznę coś robić, zawsze to dokańczam nie ważne po jakim czasie.

Blog
Przez dłuższy czas szukałam czegoś,co mnie zainteresuje. Czytałam wiele blogów, lecz nie miałam inspiracji. Chciałam stworzyć coś, dzięki czemu będę mogła dzielić się swoimi przeżyciami z innymi. Na początku miałam bloga na nieznanej już mi platformie, w późniejszym czasie odnalazłam bloggera, który po prostu był dla mnie dużo wygodniejszym serwisem. Bardzo długo pracowałam na jakikolwiek sukces. Wtedy liczył się dla mnie każdy komentarz i każde wyświetlenie. Nigdy bym się nie spodziewała by doczekać się tego, o dzięki Wam teraz mam. Ten blog bez Was, czytelnicy byłby niczym. nadal każdy komentarz popycha mnie do przodu, by nadal pisać dla Was.
Jestem Wam wdzięczna za dosłownie wszystko, czasem na prawdę mi wstyd moich pierwszych postów, ale początki zawsze są trudne. To właśnie dzięki nim udało mi się dojść aż tutaj. Pamiętajcie, to wy tworzycie tego bloga.

Emilka
Pora opuścić wirtualny świat i bliżej przyjrzeć się osobie siedzącej za monitorem. W realnym świecie mam długie włosy do pasa w odcieniu ciemnego blondu i szaro-brązowe oczy. Mój styl bardzo przypomina ten SSO-wy. Jestem z pozoru średniego wzrostu,a to jest jedyne czego u siebie nie lubię, bo mierzę 160 cm. Jestem również szczupłą osóbką z zamiłowaniem do wszelkiego rodzaju sportu, a w szczególności do piłki nożnej,gimnastyki i skoków przez płotki.
Jestem bardzo wesoła i uwielbiam się śmiać, ale zawsze trzymam na swoim. Kocham również spacery i "wypady" ze znajomymi.W większości sytuacji jestem spontaniczna, rzadko coś planuję, co jest całkowitym przeciwieństwem mnie w świecie wirtualnym. Muszę mieć wszystko zawsze poukładane, nie cierpię bałaganu. Uwielbiam piec ciasta , malować, oglądać Anime, czytać mangi i tańczyć Zumbę.
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo mnie cieszy, że chcecie się podzielić swoim zdaniem. Pamiętajmy jednak o pewnych zasadach.
1.Nie obrażaj innych komentujących, każdy ma prawo do własnej opinii.
2.Jeżeli znajdziesz jakiś błąd lub literówkę, daj znać.
3.Nie reklamuj się, wystarczy napisać maila.
4.Staraj się pisać poprawną polszczyzną.
5.Nie kopiuj, jeżeli chcesz to zrobić, poinformuj mnie.