niedziela, 25 grudnia 2016

Wesołych Świąt!

Wigilia już minęła. Mam nadzieję, że dostaliście wymarzone prezenty i ten czas był dla Was na prawdę magiczny.
Wraz z Bożym Narodzeniem zbliżamy się do etapu końcowego naszego kalendarza.

 Tak właśnie wygląda ukończony kalendarz, który powstał ze wcześniejszego-zimowego "edita". Oczywiście okienka, by za bardzo nie zdradzać treści, obejmowały jeden element każdego kawałku zdjęcia. Z tradycyjnej zimy, wszystko całkowicie zmieniło się w świąteczne ciepło.

7 komentarzy:

 1. Czas świąteczny już się zbliża, dwanaście dań się szykuje. Po środku strojna,wielka choinka błyszczy się. Wszystkie świecą światełka. Mikołaj z prezentami na gwiazdkę, cisza

  - Sylvie Rivercake

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas świąteczny juz się zbliża, dwanaście dań się szykuje. Po środku strojna, wielka choinka. Błyszczy się wszystko, świecą światełka, Mikołaj z prezentami na gwiazdkę czeka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czas świąteczny też się zbliża, dwanaście dań się szykuje. Po środku strojna, wielka choinka błyszczy się. Wszystko świecą światełka, Mikołaj z prezentami na gwiazdkę czeka. ~Amelia Swordnose

  OdpowiedzUsuń
 4. Która?

  Sylvie Rivercake

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej Lama mogłabyś zajrzeć na mojego bloga- Star Stable z Verkiem gdyż iż ponieważ rozpoczęłam challenge i cię nominowałam.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mnie cieszy, iż chcecie podzielić się swoim zdaniem. Jeżeli znajdziecie jakiś mały błąd lub literówkę koniecznie dajcie znać.